Качай Гроші, кредит онлайн на карту

🌷 -40% до 8 березня Сервіс онлайн-кредитування microcash микрокеш надає короткострокові кредити онлайн на карту.

Автоматизована система кредитування Верифікація користувачів та рішення без дзвінків та фото Гроші можна отримати на карту в будь-який час доби

Умови першого та другого кредитів

Приклад розрахунку відсоткової ставки 1000,00 * 1,7 / 100 = 17,00 грн.

https://www.youtube.com/watch?v=

Умови для отримання кредиту

Загальна сума відсотків за весь строк: 17 х 10 = 170 грн. До сплати наприкінці терміну: 1170 грн. мікрокредитуванні

Отримати негайно позикуонлайн через Інтернет

микрокеш

Реєстраційні дані та державне регулювання Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів , м. Антоновича, 174, тел.

Як отримати кошти?

+ + + (Приймає дзвінки пн-пт, 9:00-18:00) Інформація про фінансову послугу Правила сайту / Конфіденційність

Гроші онлайн з поганою кредитною історією

Надають знижки на ставку від 10% до 40% Що запитують про Microcash: Як в Microcash перевіряють документи? Як довго чекати на рішення? Який графік роботи компанії?

https://www.youtube.com/watch?v=

СтрахуванняСтрахування життя Туристичне страхування Страхування майна ФінансиОсобисті фінанси КомпаніїВсі компанії

Прозорі умови

микрокеш

Ми – повністю прозорі. MicroCash – легально зареєстрований фінансовий інструмент. Ми отримали ліцензію на надання кредитів, пройшли всі необхідні перевірки та процедури.

Мінімальна сума позики складає 300 грн, максимальна грн. Мінімальний термін, на який укладається договір позики, складає 3 дні, максимальний – 30 днів. При цьому клієнт зберігає за собою право як перервати договір достроково, так і подовжувати його дію необмежену кількість разів. Максимальна годова відсоткова ставка, в тому числі позичковий відсоток та будь-які інші витрати, складає 620,5% на рік. Додаткові платежі в будь-якій формі з клієнта не зтягуються.

Загальна сума відсотків за весь строк кредиту: 17,00 * 10 микрокеш в поиске гугл = 170 грн. Разом до сплати наприкінці терміну: 1170 грн.

Статті та новини microcash microcash попереджає: микрокеш в ютюбе новий вид шахрайства! Як і де отримати ЕЦП

Ваші дані надійно захищені Дані наших позичальників – головний актив компанії. Ми зберігаємо їх виключно у зашифрованому вигляді і ніколи не передаємо третім особам. Дані кредитних карт обробляються платіжними сервісами з міжнародною сертифікацією PCI DSS

microcash – торгова марка, що належить ФК ТОВ “Фінтаргет” ІнвестиціїЯк економити гроші Інвестиційні фонди Кредити від інвесторів Кредити без довідки

Загальний огляд MicroСash Microcash (Мікрокеш) – автоматизований сервіс онлайн кредитування, який видає мікрокредити цілодобово. Взяти кредит на карту можна виключно онлайн, реальних відділень для обслуговування клієнтів компанія не має. Вид кредитуДоступна сумаСтавка, % за деньНові клієнтидо 4000 грн1,7%Постійні клієнтидо грн1,3%-1,6% При оформленні кредиту 1000 грн на 10 днів під 1,7% за день буде нараховано 1000 х 1,7 / 100 = 17 грн/день.